Aktualności
04.05.2016
Warto je poznać zanim przyjedziesz na targi LOOK i beautyVISION!

[ więcej ]


03.05.2016
Mała przypominajka przed targami :)

[ więcej ]


03.05.2016
Kolejna nowość podczas Targów LOOK i beautyVISION! Nie chcesz dźwigać swoich zakupów? A może chcesz kupić większy zapas i zastanawiasz się go zawieźć do salonu? Już nie musisz się przejmować!

[ więcej ]


Archiwum

Have a nice LOOK!

LOOK 2016 oczaruje branżę!

Już powoli możemy zacząć odliczać miesiące do najważniejszego w Polsce wydarzenia w świecie fryzjerskim, które odbędzie się 7-8 maja na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich - Forum Fryzjerstwa LOOK 2016. Jeszcze tylko sześć miesięcy!

Tegoroczna edycja z pewnością zaskoczy profesjonalnych zwiedzających swoją wybitnie atrakcyjną ofertą. Kosmetyki do pielęgnacji i przedłużania włosów, akcesoria, nowoczesny sprzęt i wyposażenie salonów fryzjerskich to tylko część tego, czego można spodziewać się podczas tegorocznej edycji Targów LOOK. Natomiast kluczowym punktem programu będą najnowsze trendy we fryzjerstwie, prezentowane na scenie głównej w pawilonach Międzynarodowych Targów Poznańskich, pokazy na stoiskach wystawców, które prowadzić będą gwiazdy światowego fryzjerstwa.

Ponadto, jak co roku podczas Forum Fryzjerstwa LOOK odbędą się Otwarte Mistrzostwa Fryzjerstwa Polskiego oraz Otwarte Mistrzostwa w Przedłużaniu i Zagęszczaniu Włosów. Najlepsi z najlepszych zmierzą się o tytuł Mistrza Polski, który stanowi ogromny prestiż, a także zwalnia z praktycznej części egzaminu czeladniczego. Zawodnicy walczyć będą m.in. w kategoriach: fryzura klasyczna, fryzura kreatywna, fryzura wieczorowa, fryzura ślubna, fryzura z oraz fryzura z fal. Z kolei rywalizujący o tytuł Mistrza w Przedłużaniu i Zagęszczaniu Włosów będą musieli tak wykorzystać swoje umiejętności, aby efekt końcowy reprezentował zarówno wysoki poziom strzyżenia, jak i uwydatniał kontrasty kolorystyczne.

Swoje 14-ste urodziny będzie świętował też konkurs KREATOR, w ramach którego styliści rywalizują w konkurencjach, dotychczas niezmiennie goszczące w jego programie - New Look męski i damski, Kids Crazy Hair.

Na tym jednak nie koniec. Do stałych punktów KREATORA weszły także konkurencje FOREVER YOUNG (60+) oraz NEW LOOK damski i męski! W każdej z tych kategorii publiczność będzie mogła podziwiać emocjonujące zmagania stylistów.

Tegoroczna edycja Forum Fryzjerstwa LOOK zapowiada się niezwykle obiecująco. Na targach zaprezentują się nowe marki z kraju i zagranicy, a stali wystawcy zaskoczą nowościami, dla zwiedzających przygotują specjalne oferty promocyjne. Z kolei widowiskowe pokazy będą popisem kunsztu i kreatywności w wykonaniu mistrzów nożyczek.

[ Wstecz ]

W tym samym czasie
Zobacz również
Usługi