Usługi reklamowe

Oferta reklamowa obejmuje wszelkie formy promocji umożliwiające Państwu skuteczne dotarcie do określonej grupy docelowej. Zawiera ona skuteczne narzędzia wspomagające Państwa udział w targach jako wystawcy. Właściwe i trafne skorzystanie z tych narzędzi przekłada się na zwiększenie zainteresowania Państwa ofertą profesjonalnych gości targowych.

KATALOG TARGOWY

Warto zareklamować firmę w katalogu targów LOOK. Każdy wystawca otrzymuje bezpłatnie obowiązkowy wpis do katalogu w alfabetycznym spisie wystawców. Warto jednak pomyśleć o dodaniu logotypu czy poszerzeniu wpisu adresowego. Katalog trafia do rąk każdego wystawcy, a także każdego zwiedzającego, który zakupi bilet lub zrealizuje zaproszenie płatne. Katalog zamieszczony będzie również na stronie internetowej targów.

 

VADEMECUM ZWIEDZAJĄCEGO

Info: Vademecum zwiedzającego to kompendium wiedzy o targach bezpłatnie przekazywane każdemu zwiedzającemu łącznie z katalogiem wystawców (j.w). Zawiera listę wystawców, plan ekspozycji i program wydarzeń. Proponujemy Państwu zamieszczenie logo firmy na mapce, które z pewnością ułatwi dotarcie do Państwa firmy i uwydatni Waszą lokalizację! Zachęcamy również do zamieszczenia w vademecum całostronicowej, kolorowej reklamy.

 

OUTDOOR / INDOOR

Oferta reklamy wielkoformatowej na targach to zdecydowanie najatrakcyjniejsza i najbardziej widoczna forma promocji. Oferowane przez nas powierzchnie znajdują się na zewnątrz pawilonów, na ich głównych ścianach, a także w miejscach neutralnych w pawilonach oraz holach wejściowych. Największe z nich osiągają powierzchnię maksymalną do 360m2.

Zobacz szczegółową ofertę: prezentacja - OUTDOOR i INDOOR


FLAGI i KONSTRUKCJE REKLAMOWE

Jako wystawca macie Państwo możliwość ustawienia na terenach targowych (teren otwarty lub miejsca neutralne) własnych konstrukcji reklamowych. W zależności od wielkości konstrukcji i sposobu mocowania postaramy się każdorazowo wybrać dla Państwa jak najlepszą lokalizację. Istnieje także możliwość zawieszenia flag reklamowych na masztach własnych wystawcy lub na masztach targowych.

Osoby zainteresowane ofertą oraz zapoznaniem się z cennikiem każdorazowo prosimy o kontakt:

Małgorzata Barczak
tel. +4861 869 2524 fax +4861 869 2960
e-mail: malgorzata.barczakat mtp.pl

 

REKLAMA RUCHOMA - Hostessy

Podczas targów wszyscy wystawcy mogą skorzystać z możliwości rozdawania swoich materiałów promocyjnych, folderów, gadżetów reklamowych gościom targowym. Dzięki reklamie ruchomej można dotrzeć z informacją do zwiedzających jeszcze zanim znajdą się oni na Państwa stoisku. Spektrum możliwości wykorzystania tej usługi jest ogromne. Począwszy od charakterystycznie przebranych hostess, poprzez szczudlarzy, osoby na rolkach, wrotkach, a skończywszy np. na mimach. Wybór należy do Państwa i zależy od Państwa pomysłowości.

Mogą Państwo także skorzystać z naszej bazy hostess. Jeżeli będą Państwo zainteresowani prosimy o kontakt:

Jan Krzymiński  
tel. +48/ 61 869 24 37
e-mail: jan.krzyminskiat mtp.pl

REKLAMA W POZNAŃSKIM MAGAZYNIE TARGOWYM

Poznański Magazyn Targowy wydawany jest przez Delegaturę MTP w Warszawie. Ukazuje się 4 razy w roku i prezentuje najważniejsze informacje dotyczące targów odbywających się w nadchodzącym kwartale. Poznański Magazyn Targowy drukowany jest w trzech wersjach językowych: polskiej, angielskiej oraz rosyjskiej i rozsyłany do Izb Przemysłowo-Handlowych, Izb Gospodarczych, Ambasad i Stowarzyszeń na całym świecie.

Zainteresowanych umieszczeniem w PSM swojej reklamy prosimy o kontakt:
Delegatura MTP
ul. Trębacka 3, 00-074 Warszawa
tel. +48 22 827 0756
fax +48 22 827 0759
e-mail: delegaturawebm.gif

[ Wstecz ]