O konkursie

projekt_bez_tytulu-7.jpg

 

Udział w KREATORZE (22 kwietnia) jest szansą na błyskawiczny rozwój kariery dla fryzjerów w każdym wieku o różnym stażu pracy. Nasi byli uczestnicy, a obecnie uznani szkoleniowcy i gwiazdy fryzjerstwa to między innymi: Robert Wypych, Maria Korzeniowska, Beata Dysiewicz, Alicja Glos-Krawczyk, Przemysław Kania, Olga Sobocińska, Rafał Szydłowski, Iwona Klimczak, Bartosz Szydlak i wielu innych.

Uczestnicy są zachęcani do przekraczania granic wyobraźni, stosowania własnych technik i realizacji odważnych wizji. KREATOR to nie tylko fryzura (mimo, że ona jest najważniejsza), ale także oryginalny i spójny z resztą wizerunku makijaż oraz charakterystyczny ubiór. Każdy detal ma tu znaczenie! W tym roku fryzjerzy zmierzą się w 5 kategoriach.

Na zwycięzców konkursu KREATOR czekają atrakcyjne nagrody. Do wygrania są profesjonalne kursy fryzjerskie i kosmetyki, a na najlepszego z najlepszych czekać będzie Nagroda Prezesa Targów Poznańskich w wysokości 5 tysięcy zł.

Kategoria: ART&HAIR
Temat: Awangardowa fala
Temat nawiązuje do modnych w latach 20. fal. Artystyczne, naturalne, przejaskrawione – od Ciebie zależy w jakim kierunku pójdziesz. W tej konkurencji liczymy na pomysłowość i fantazję uczestników.

Kategoria: NEW LOOK damski i NEW LOOK męski
Temat: GOTYK 
Gotyk - jeden z trendów w modzie który pojawił się w latach 80. minionego stulecia i ciągle jest w niej obecny. Styl ten ma wiele odmian, takich jak punk, cyber, fetish, lolita, metal, emo, więc źródeł do inspiracji jest mnóstwo. Zachęcamy Was do eksperymentowania, stworzenia własnej interpretacji gotyku, który nie będzie przekraczać progu teatralności i przesady. Fryzura powinna być odpowiednia do noszenia na co dzień, w której przy pewnej dozie odwagi można swobodnie pokazać się na ulicy. Mamy jednak nadzieję, że uczestnicy podejdą do zadania z polotem.

Kategoria: FOREVER YOUNG
Temat: Glamour
Prawdziwe piękno i styl są wartościami uniwersalnymi, niezależnymi od wieku. W konkurencji FOREVER YOUNG fryzjerzy stylizują modelki i modeli 60+ podkreślając ich wdzięk, osobowość i dostojność.  Tegoroczny temat nawiązuje do stylu gwiazd filmowych, luksusu, błyszczących kreacji i stylowych dodatków.

Kategoria: Kids CRAZY HAIR
Temat: Pokemony
Wariacje na temat fryzury dziecięcej z udziałem modeli w wielu 6-11 lat. Fryzjerzy tym razem zmierzą się w kategorii Pokemony. Uczestnicy będą inspirować się kolorowymi i energicznymi stworzeniami z kreskówki, która po raz kolejny zdobyła serca małych i dużych widzów na całym świecie.

Kategoria Beauty LIVE!
Temat: Piękna może być zawsze piękniejsza

W konkurencji BEAUTY live! konkurować ze sobą będą zespoły złożone z fryzjera i wizażysty, których rolą będzie wymyślenie i wykonanie fryzury i makijażu na żywo. Losowanie modelek odbędzie się tuż przed rozpoczęciem konkursu. Nie będzie więc możliwości wcześniejszego przygotowania i przemyślenia stylizacji. Wszystko odbywać się będzie na Scenie Głównej pod czujnym okiem publiczności. Chcemy, by warunki konkursu zaprezentowały umiejętności stylistów w realnej sytuacji, gdy w salonie fryzjerskim pojawia się klientka, a fryzjer musi użyć wszystkich swoich umiejętności i wykazać się kreatywnością, by w wyznaczonym czasie osiągnąć jak najlepszy efekt.
W kategorii Beauty LIVE obowiązują eliminacje na podstawie przesłanych zdjęć. Na scenie zmierzy się 5 zespołów składające się z fryzjerów i wizażystów.

 

Zasady udziału w konkusie fryzjerskim KREATOR 2017
1] Zgłoszenia przyjmyjemy do 1.04.2017 r.
2] Uczestnik za pomocą SMS wysyła na nr tel: 602 255 440 lub maila: agencjalook@hotmail.com lub danapucilowska@hotmail.com informację zawierającą treść:
- imię i nazwisko uczestnika;
- konkurencję, w której stratuje;
- adres korespondencyjny z kodem pocztowym;
- numer telefonu komórkowego;
- adres mailowy.
3] Na numer telefonu podany w zgłoszeniu wyślemy potwierdzenie zgłoszenia. Na adres pocztowy podany w zgłoszeniu wyślemy karty wejścia na teren targów.
4] Udział w jednej konkurencji kosztuje 100 zł płatne przy rejestracji w dniu konkursu. W konkurencji KIDS CRAZY HAIR koszt uczestnictwa to 50 zł.
>>Regulaminy wszystkich kategorii

>>Regulamin - nagroda Prezesa MTP

Miniona edycja:
targi_look_2016.jpg
[ Wstecz ]