Aktualności
17.07.2018
Targi Look stawiają na Twój talent! Targi beauty Vision - wiedza i trendy dla profesjonalistów! To tylko niektóre nagłówki z wiodących branżowych tytułów.

[ więcej ]


04.07.2018
Mundial trwa, a wraz z nim poznańska Strefa Kibica na Międzynarodowych Targach Poznańskich oraz towarzyszące jej Lato na Targach. Jakie atrakcje czekają poznaniaków w najbliższych dniach? Turniej piłkarski, turniej siatkówki plażowej, warsztaty i porady dla zdrowia, wypożyczalnia sprzętu sportowego, kino plenerowe – dla każdego coś miłego.

[ więcej ]


02.07.2018
Klasa, w której nauczycielem będzie barber Adam Szulc, ma odrodzić fryzjerstwo męskie w Polsce. Pod okiem mistrza będą się szkolili uczniowie Zespołu Szkół Odzieżowych w Poznaniu.

[ więcej ]


27.06.2018
Zapraszamy do lektury kolejnego wydania Poznańskiego Magazynu Targowego. W tym wydaniu piszemy o znamienitych gościach, którzy odwiedzili poznańskie targi w minionych miesiącach, relacjonujemy spektakularne targi i wydarzenia, przedstawiamy Halę Arena, która dołączyła do grona obiektów zarządzanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie. A ponadto…

[ więcej ]


06.06.2018
6 czerwca już po raz trzeci branża targowa na całym świecie obchodzi Światowy Dzień Targów. Z tej okazji zapraszamy na krótką wyprawę po Międzynarodowych Targach Poznańskich. Wszystkiego dobrego dla całej naszej targowej społeczności!

[ więcej ]


15.05.2018
Pod koniec marca na Targach Poznańskich spotkali się fryzjerzy z całej Polski, aby rozwijać swoje umiejętności. Uczestnicy mieli okazję zobaczyć jak pracują międzynarodowe gwiazdy fryzjerstwa, poznać trendy na 2018 rok oraz wziąć udział w ogólnopolskich konkursach.

[ więcej ]


25.03.2018
Za nami dwa fantastyczne dni inspiracji, dobrej energii i udanych zakupów. Wasza frekwencja była rewelacyjna! Do zobaczenia w 2019 roku

[ więcej ]


25.03.2018
Jurorzy zgodnie przyznali, że tegoroczne prace były na bardzo wysokim poziomie. Zobacz listę zwycięzców oraz prace konkursowe.

[ więcej ]


Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact