Plebiscyt MISTRZOWIE URODY woj. wielkopolskie

screenshot_13.jpg

Najlepsi, perfekcyjni, wyznaczający trendy - tacy są Mistrzowie Urody 2017. Laureatów tego prestiżowego plebiscytu wybiorą w głosowaniu Wielkopolanie - ich najwierniejsi Klienci. Zwycięzcy odbiorą wyjątkowe nagrody podczas Wielkiej Gali Mistrzów Urody w sobotę 22 kwietnia, na Scenie Głównej targów LOOK i beautyVISION. Akcja Mistrzowie Urody ma wyłonić osoby, które są najlepsze w swojej branży, cieszą się szacunkiem oraz uznaniem klientów.

Organizator:

2000px-glos_wielkopolski-svg.png

Nagrody dla zwycięzców:

 • dwudniowe zaproszenia na całe targi;
 • vouchery na reklamę w „Głosie Wielkopolskim”;
 • możliwość wystawienia się na targach (wybrani zwycięzcy);
 • m.in. pobyty w SPA i... nie tylko - czytaj niżej!)

 

Doskonała promocja:
Marcin Fuszpaniak, wiceprezes poznańskiego oddziału Polska Press:
- Udział w naszej akcji jest znakomitą promocją. - Przez cały miesiąc na łamach tygodników dołączanych w piątki do "Głosu Wielkopolskiego" będziemy prezentować liderów rankingów, a późnej zwycięzców. Będziemy ich przedstawiać także w internecie i - co bardzo ważne - także na naszych fanpage'ach w serwisie Facebook. Taki zasięg gwarantuje skuteczność promocji.


Zasady:
W branży poświęconej urodzie najważniejsza jest ocena klientów. Dlatego zwycięzcy naszej akcji zostaną wybrani właśnie ich głosami – osobno w Poznaniu, Kaliszu i powiecie kaliskim, Koninie i powiecie konińskim, Lesznie i powiecie leszczyńskim, Pile i powiecie pilskim, Ostrowie Wielkopolskim i powiecie ostrowskim, Gnieźnie i powiecie gnieźnieńskim oraz wszystkich pozostałych powiatach wielkopolskich – w tym osobno w powiecie poznańskim.

 • Głosowanie powiatowe odbędzie się za pomocą SMS-ów Premium. Rozpocznie się 3 marca i potrwa do 24 marca.
 • Najlepsi kandydaci przejdą do etapu wojewódzkiego, który potrwa do 7 kwietnia. Dzień później ogłosimy wielkich zwycięzców.

 

Cenne nagrody dla laureatów:

Zwycięzcy w kategorii Fryzjer Roku oraz Kosmetyczka Roku z każdego miasta i powiatu zdobędą:

 • dyplom wręczany podczas Targów beautyVISION i LOOK;
 • dwuosobowe zaproszenie na trzydniowy pobyt w hotelu SPA SANDRA (lokalizacja do wyboru);
 • oraz dwudniową wejściówkę na Targi.

Dodatkowo zwyciężczynie kategorii Kosmetyczka Roku w 32 powiatach otrzymają wejściówki na V KONGRES SALON KOSMETYCZNY XXI WIEKU wraz z pakietem uczestniczki (tutaj przeczytasz więcej o pakiecie nagród).
Dodatkowo zwycięzcy w kategorii Fryzjer Roku w 32 powiatach otrzymają zaproszenie na Seminarium Instruktorów Marki Kemon - Premierę autorskiej kolekcji stylizacji AVALON#17
więcej informacji >>>

line-2.jpg

screenshot_18.jpg

Zwycięzcy w kategoriach Salon Fryzjerski i Studio Uroda z każdego miasta i powiatu oraz zwycięzca w kategorii SPA Roku zdobędą:

 • dyplom wręczany podczas Targów beautyVISION i LOOK;
 • dwuosobowe zaproszenie na trzydniowy pobyt w hotelu SPA SANDRA (lokalizacja do wyboru);
 • vouchery na reklamę lub ogłoszenie/informację w "Głosie Wielkopolskim" oraz serwisach internetowych www.gloswielkopolski.pl i NaszeMiasto.pl o wartości 3000 zł;
 • dwudniową wejściówkę na Targi;
 • ponadto laureat w kategorii SPA będzie miła możliwość zaprezentowania swoich usług podczas Targów na wyznaczonym ministoisku.

Zdobywcy drugich i trzecich miejsc w kategoriach Salon Fryzjerski i Studio Uroda z każdego miasta i powiatu oraz zwycięzca w kategorii SPA Roku otrzymają:
vouchery na reklamę o wartości 2000 zł (II miejsce) i 1000 zł (III miejsce) w „Głosie Wielkopolskim” oraz na serwisach internetowych www.gloswielkopolski.pl i NaszeMiasto.pl

line-2.jpg

screenshot_21.jpg
Zwycięzcy w kategoriach Stylistka Paznokci Roku, Dietetyczka Roku oraz Masażysta Roku zdobędą:

 • dyplom wręczany podczas Targów beautyVISION i LOOK,
 • dwuosobowe zaproszenie na pobyt w hotelu SPA Sandra (lokalizacja do wyboru)
 • oraz dwudniową wejściówkę na Targi.
line-2.jpg
screenshot_22.jpg
Wszystkie zgłoszone do plebiscytu blogerki zapraszamy na BLOG BEAUTY DAY w sobotę 22 kwietnia podczas Targów beautyVISION i LOOK. Tego dnia zaplanowane mają tam specjalne spotkanie z najważniejszymi blogerkami urodowymi z całej Polski, poczęstunek, wycieczkę po stoiskach firm sponsorujących wydarzenie, gdzie będą przygotowane dla nich bardzo atrakcyjne zestawy prezentów. Warunkiem koniecznym, oprócz zgłoszenia się do plebiscytu, jest obowiązek napisania zapowiedzi wyjazdu na spotkanie i na targi na swoich blogach i portalach społecznościowych. A po spotkaniu - do napisania relacji z wizyty na targach.


Laureatki wojewódzkie (pierwsze 3 miejsca) zostaną nagrodzone na forum blogerek, na które co roku przyjeżdża ok. 50 blogerek.

Zwyciężczyni w kategorii Blogerka Urodowa Roku zdobędzie także:

 • dyplom wręczany podczas Targów beautyVISION i LOOK,
 • dwuosobowe zaproszenie na pobyt w hotelu SPA Sandra (lokalizacja do wyboru),
 • dwudniową wejściówkę na Targi.
line-2.jpg
screenshot_23.jpg

Zwycięzca w kategorii Lekarz Medycyny Plastycznej i Estetycznej zdobędzie:

 • dyplom wręczany podczas Targów beautyVISION i LOOK,
 • dwuosobowe zaproszenie na pobyt w hotelu SPA Sandra (lokalizacja do wyboru),
 • vouchery na reklamę w "Głosie Wielkopolskim" oraz serwisach internetowych www.gloswielkopolski.pl i NaszeMiasto.pl o wartości 3000 zł,
 • możliwość zaprezentowania się na Targach na własnym ministoisku.

Laureaci drugich i trzecich miejsc z każdego miasta i powiatu w kategoriach Fryzjer Roku i Kosmetyczka Roku oraz zdobywcy drugich i trzecich miejsc w kategoriach Masażysta Roku, Blogerka Roku, Stylistka Paznokci Roku i Lekarz Medycyny Estetycznej Roku otrzymają dyplom potwierdzający zaufanie jakim obdarzyli ich głosujący.

Laureaci głosowań wojewódzki z kategoriach: Fryzjer Roku, Salon Fryzjerski Roku, Kosmetyczka Roku i Studio Uroda Roku otrzymają dyplom potwierdzający najwyższe uznanie w Wielkopolsce oraz prestiżowe statuetki.


Informacji o akcji udziela Krzysztof Stawowy - tel. 502 499 364,
krzysztof.stawowy@polskapress.pl.

 

[ Wstecz ]
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact