Usługi reklamowe

Oferta reklamowa obejmuje wszelkie formy promocji umożliwiające Państwu skuteczne dotarcie do określonej grupy docelowej. Zawiera ona skuteczne narzędzia wspomagające Państwa udział w targach jako wystawcy. Właściwe i trafne skorzystanie z tych narzędzi przekłada się na zwiększenie zainteresowania Państwa ofertą profesjonalnych gości targowych.

 

reklama-targi-look-beautyvision-5.jpg

VADEMECUM ZWIEDZAJĄCEGO

Vademecum zwiedzającego to kompendium wiedzy o targach bezpłatnie przekazywane każdemu zwiedzającemu łącznie z katalogiem wystawców. Zawiera listę wystawców, plan ekspozycji i program wydarzeń. Proponujemy Państwu zamieszczenie logo firmy na mapce, które z pewnością ułatwi dotarcie do Państwa firmy i uwydatni Waszą lokalizację! Zachęcamy również do zamieszczenia w vademecum całostronicowej, kolorowej reklamy.

OUTDOOR / INDOOR

Oferta reklamy wielkoformatowej na targach to zdecydowanie najatrakcyjniejsza i najbardziej widoczna forma promocji. Oferowane przez nas powierzchnie znajdują się na zewnątrz pawilonów, na ich głównych ścianach, a także w miejscach neutralnych w pawilonach oraz holach wejściowych. Największe z nich osiągają powierzchnię maksymalną do 360m2.

reklama-targi-look-beautyvision-1.jpg

reklama-targi-look-beautyvision-2.jpg

FLAGI i KONSTRUKCJE REKLAMOWE

Jako wystawca macie Państwo możliwość ustawienia na terenach targowych (teren otwarty lub miejsca neutralne) własnych konstrukcji reklamowych. W zależności od wielkości konstrukcji i sposobu mocowania postaramy się każdorazowo wybrać dla Państwa jak najlepszą lokalizację. Istnieje także możliwość zawieszenia flag reklamowych na masztach własnych wystawcy lub na masztach targowych.

reklama-targi-look-beautyvision-4.jpg

reklama-targi-look-beautyvision-3.jpg

Osoby zainteresowane ofertą oraz zapoznaniem się z cennikiem każdorazowo prosimy o kontakt:

Małgorzata Barczak
tel. +4861 869 2524 fax +4861 869 2960
e-mail: malgorzata.barczakat mtp.pl

 

REKLAMA RUCHOMA - Hostessy

Podczas targów wszyscy wystawcy mogą skorzystać z możliwości rozdawania swoich materiałów promocyjnych, folderów, gadżetów reklamowych gościom targowym. Dzięki reklamie ruchomej można dotrzeć z informacją do zwiedzających jeszcze zanim znajdą się oni na Państwa stoisku. Spektrum możliwości wykorzystania tej usługi jest ogromne. Począwszy od charakterystycznie przebranych hostess, poprzez szczudlarzy, osoby na rolkach, wrotkach, a skończywszy np. na mimach. Wybór należy do Państwa i zależy od Państwa pomysłowości.

Mogą Państwo także skorzystać z naszej bazy hostess. Jeżeli będą Państwo zainteresowani prosimy o kontakt:

Jan Krzymiński  
tel. +48/ 61 869 24 37
e-mail: jan.krzyminskiat mtp.pl

REKLAMA W POZNAŃSKIM MAGAZYNIE TARGOWYM

Poznański Magazyn Targowy wydawany jest przez Delegaturę MTP w Warszawie. Ukazuje się 4 razy w roku i prezentuje najważniejsze informacje dotyczące targów odbywających się w nadchodzącym kwartale. Poznański Magazyn Targowy drukowany jest w trzech wersjach językowych: polskiej, angielskiej oraz rosyjskiej i rozsyłany do Izb Przemysłowo-Handlowych, Izb Gospodarczych, Ambasad i Stowarzyszeń na całym świecie.

Zainteresowanych umieszczeniem w PSM swojej reklamy prosimy o kontakt:
Delegatura MTP
ul. Trębacka 3, 00-074 Warszawa
tel. +48 22 827 0756
fax +48 22 827 0759
e-mail: delegaturawebm.gif

[ Wstecz ]
Partnerzy Medialni