Debata dla barberów 2019

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Barberów i wszystkich pasjonatów fryzjerstwa męskiego, czasopismo Barber Expert Magazine już jesienią wraca na rynek!

Magazyn wypełnia obecną na rynku lukę, by spełnić oczekiwania fryzjerów męskich, chcących czerpać wiedzę i inspiracje od najlepszych specjalistów w tym fachu! Czasopismo jest wiarygodnym źródłem informacji na temat najnowszych produktów do pielęgnacji włosów i zarostu oraz trendów w strzyżeniach i stylizacjach męskich.

Znajdziecie w nim także relacje z największych eventów branżowych, kolekcie fryzur męskich, wywiady i artykuły eksperckie oraz  oferty szkoleń, na których warto się pojawić!

W imieniu redakcji serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska nr 12!

6 kwietnia podczas targów odbędzie się debata organizowana przez redakcję magazynów Kurier Fryzjerski i Barber Expert Magazine.

Przy pysznym ciastku i dobrej kawie, w kameralnym gronie i nieformalnej atmosferze, spotkają się pasjonaci a zarazem praktycy fryzjerstwa męskiego, by porozmawiać o przyszłości zawodu golibrody; o problemach, jakie Barberzy na co dzień napotykają w swoim fachu oraz wyzwań, z którymi przychodzi im mierzyć się podczas prowadzenia własnego biznesu.

Spotkanie odbędzie o godzinie 10:30, w pawilonie 7, na antresoli, sala „D”.

Do zobaczenia!

barber_logo_braz.jpg

[ Wstecz ]
Partnerzy Medialni