Wyniki Master of Beauty 2019

Seniorzy

Mistrzem Polski we fryzjerstwie męskim został Tomasz Sobocik, I V-ce mistrzem został Michał Kropiwnicki , II V-ce mistrzem został Tobiasz Ćwiertnia

Mistrzem Polski we fryzjerstwie damskim został Marek Bogdziewicz , I V-ce mistrzem został Mateusz Kępka, II V-ce mistrzem został Dawid Kępka

I Miejsce we fryzjerstwie damskim w konkurencjach indywidualnych zdobyli : 
- fryzura ślubna z długich włosów - Ivana Hermanowa 
- fryzura salonowa z długich rozpuszczonych włosów - Miroslava Strokova 
- wycinanie wzorków - Piotr Karczewski

Mistrzami Polski w Stylizacji zostali : Beata Korczyńska, Iga Kuźnik, Kamila Janecka-Skalska,  I V-ce mistrzem została Ewelina Cmok, II V-ce mistrzem została Katarzyna Pawłowska

Międzynarodowymi Mistrzami Polski w Stylizacji zostali : Iwona Ostrowska, Elżbieta Pasber, Barbara Polonis

Mistrzem Polski w Makijażu Profesjonalnym została Katarzyna Przygońska,  I V-ce mistrzem została Zuzanna Liczbińska, II V-ce mistrzem została Monika Filipczak

Międzynarodowym Mistrzem Polski w Makijażu Profesjonalnym została Barbara Maria Polonis

Mistrzem Polski w Przedłużaniu i Zagęszczaniu Włosów został Max Kolasiński , I V-ce mistrzem została Maria Łozowska Rut, II V-ce mistrzem została Joanna Jasińska

Mistrzem Polski w Berberingu został  Dawid Kawczyński , I V-ce mistrzem została Patrycja Michalec, II V-ce mistrzem została Michał Knop

Międzynarodowym Mistrzem Polski w Berberingu został  Rafał Bryjak , I V-ce mistrzem została Iwona Ostrowska

 

Juniorzy

Mistrzem Polski we fryzjerstwie męskim został Jakub Wilczak, I V-ce mistrzem został Marceli Drożdżyk, II V-ce mistrzem została Gniewomir Kuczyński

Mistrzem Polski we fryzjerstwie damskim została Maria Czereda, I V-ce mistrzem została Michta Marcelina, II V-ce mistrzem został Karol Patelczyk

I Miejsce we fryzjerstwie damskim w konkurencjach indywidualnych zdobyli : 
- fryzura z fal i pierścieni na mokro a'la Monroe - Maria Lewandowska 
- fryzura ślubna z długich włosów - Laura Maszota

I Miejsce we fryzjerstwie męskim w konkurencjach indywidualnych zdobyli : 
- strzyżenie i modelowanie fryzury awangardowej - Joanna Kaczmarek

Więcej informacji pod linkiem -> https://www.crr.com.pl/

[ Wstecz ]
Partnerzy Medialni