BaBylissPro Show: The Dark Side by Pascal de los Rios

Termin i miejsce: 25 marca 2018, Scena Główna, Paw.8A, Targi Look & Beauty Vision, Międzynarodowe Targi Poznańskie

p1.jpgBaBylissPRO zaprasza na show francuskiego ambasadora marki, Pascala de los Rios. Pokaz będzie miał miejsce drugiego dnia targów na scenie głównej. Artysta zaprezentuje najnowsze trendy fryzjerskie z Lazurowego Wybrzeża, przy użyciu urządzeń BaBylissPRO.

 

 

p3.jpg p4.jpg p2.jpg

 

Marka BaBylissPRO

Firma powstała w latach 60-tych ubiegłego wieku. Inspiracją dla jej nazwy stała się francuska ikona piękna i szyku, Brigitte Bardot, nazywana „Baby”. Drugi człon nazwy pochodzi od francuskiego „lisse” czyli gładki, wygładzony. Wszystko zaczęło się w Paryżu, gdzie fryzjer René Lelièvre w swoim salonie stworzył pierwszą elektryczną lokówkę, na punkcie której oszalała cała francuska stolica. Następnie ten rewolucyjny produkt został wprowadzony na wszystkie paryskie pokazy mody – Chanel, Givenchy czy Diora - a później do regularnej sprzedaży. W ciągu kilku lat BabylissPRO stało się synonimem pięknych zdrowych włosów, które można stylizować w dowolny sposób.

Marka w latach 90. stała się jedną z pierwszych, które postanowiły zająć się również pięknem mężczyzn. To dla nich wymyślono trymery i maszynki do strzyżenia, dzięki którym fryzjerzy mogą profesjonalnie zadbać o wygląd mężczyzn, korzystając z rewolucyjnych technologii.

W roku 1995, firma została włączona do amerykańskiej Grupy Conair, u której początków leży także rodzinny biznes z tradycjami i historią. Krok ten był bodźcem do nowego tempa wzrostu i pozwolił grupie pozyskać wraz z początkiem XXI wieku globalną pozycję lidera w dziedzinie urządzeń do stylizacji włosów. Najważniejsze dla marki jest jej francuskie dziedzictwo, kreatywność i innowacyjność.

Pascal de los Rios

pascal.jpg Fryzjer pochodzi z Wybrzeża Lazurowego. Fryzjerstwo przekazali mu w genach jego rodzice, którzy prowadzili swój salon w Nicei. Salon działa nieprzerwanie od 30 lat, pod tym samym adresem w Nicei. Obecnie jest prowadzony przez Pascala i jego brata, Jean Michela, skąd zresztą wywodzi się jego nazwa: JeanMichelPascal. Aktualnie w salonie, ramię w ramię pracuje drugie i trzecie pokolenie rodziny: bracia de los Rios oraz bratanica Pascala.

Pascal jest wieloletnim ambasadorem BaBylissPRO. Reprezentował markę w wielu krajach poza granicami Francji: Polska, Rosja, Kazachstan.

Współpracuje także z wieloma markami kosmetycznymi, pismami branżowymi, jest wykładowcą w Akademii Piękna w Cannes.

42-letni fryzjer ma na swoim koncie wiele sukcesów: 2 razy zdobył tytuł Mistrza Francji we fryzjerstwie, 2 razy był Mistrzem Wybrzeża Lazurowego, 6 razy mistrzem w międzynarodowym konkursie fryzjerskim, w którym brali udział fryzjerzy z 32 krajów.

Nieustannie tworzy nowe trendy, ma nowe pomysły, sam wymyśla i tworzy ozdoby do włosów na własny użytek. Można je zobaczyć na jego pokazach. Jest osobą niezwykle kreatywną, pracowitą, całkowicie oddaną fryzjerstwu. Stanowi inspirację dla wielu fryzjerów, zarówno w stylizacji włosów, upięciach, w cięciach damskich i męskich, czy koloryzacji włosów. 
Jako osoba niezwykle utalentowana i wszechstronna godnie reprezentuje markę BaBylissPRO.

[ Wstecz ]
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact