I LOVE TAHE

Termin i miejsce: 25 marca 2018, Scena Głowna paw.8A / Targi LOOK & beautyVISION / Międzynarodowe Targi Poznańskie

13164250_10206722003944506_6095774221957Tahe Polska  zaprasza na pokaz ambasadora marki Tahe Espania , który odbędzie się w niedziele o godz.14.30 na scenie głównej targów LOOK beauty Vision.

Hiszpańska stylistka razem z ekipą Tahe Polska zaprezentuje najnowszą kolekcje koloryzacji i stylizacji Tave Evolution  oraz Tahe Coloriemetrie.

O marce Tahe :

Firmę założył w 1960 roku José Magaña Ortiz w formie profesjonalnego salonu fryzjerskiego. Jego głównym celem było rozpoczęcie produkcji i dystrybucji kosmetyków na wymagający rynek specjalistyczny. Rozwojem firmy kierował wysoce wykwalifikowany zespół I&D (Innovation & Development), a zastosowanie najnowocześniejszych technologii pozwoliło za zaspokojenie popytu na najbardziej wymagających rynkach. Rozwój polityki sprzedaży stał się możliwy za pośrednictwem niezależnych dystrybutorów. Sprostanie wymogom nowoczesnego rynku wymagały od firmy prowadzenia ciągłych szkoleń zespołów pracowników wszystkich działów. Inwestycje te oraz ścisła współpraca i wsparcie dla dystrybutorów warunkowały szybką ekspansję firmy.

Dziś Tahe prezentuje swój znak towarowy na różnych liniach produktów w ponad czterdziestu krajach, głównie na rynkach europejskich. Na przestrzeni lat rozpoczęto produkcję preparatów wykorzystywanych w kosmetyce pielęgnacyjnej, kolorowej, lasero- i foto- terapii oraz depilacji.

imagen.jpgSiedziba, fabryka, laboratorium i magazyn Tahe mieszczą się w hiszpańskim rolniczo-przemysłowym regionie Murcia, na obrzeżach miasta o tej samej nazwie, około 80 km od Alicante. Stąd następuje przepływ idei oraz dystrybucja towarów poza granice nie tylko kraju, ale także całego kontynentu.

Tahe, zdobyło już pozycję na arenie międzynarodowej. W 2010 roku Tahe wprowadziło na rynek pierwszą koloryzację permanentną bez amoniaku oraz jedyną ekspresową koloryzację LUMIERE z tak bogatą ofertą odcieni, a obecnie prezentuje innowacyjne i przełomowe produkty w dziedzinie pielęgnacji i koloryzacji.

Zespół Techników Międzynarodowych pracujący pod skrzydłami marki szkoli nowych odbiorców produktów: dystrybutorów, przedstawicieli handlowych oraz fryzjerów. Organizuje pokazy fryzjerskie i seminaria na całym świecie. Na każdy sezon prezentuje kolekcje strzyżeń, koloryzacji i upięć wyznaczając trendy w modzie fryzjerskiej.

Zespół Tahe Polska już od ponad 8 lat, propaguje ideę i doskonałą jakość  produktów do włosów marki Tahe. Produkty są dostępne w salonach stacjonarnych Centrum Pięknych Włosów w trzech miastach w Polsce, oraz w wielu punktach sprzedaży naszych partnerów handlowych.

Przyszłość  Tahe to  nieustający rozwój.

Nasi badacze labolatoryjni i technicy mają doskonałe zaplecze badawcze i techniczne. Dzięki temu nieustająco pracują nad nowymi produktami, które w 100% spełniają oczekiwania i potrzeby fryzjerów i ich klientów.

Tahe  to także troska o środowisko naturalne.

Żaden z kosmetyków Tahe nie jest testowany na zwierzętach. Wiele z produktów a w szczególności linia ORGANIC CARE składają się tylko i wyłącznie z naturalnych i organicznych wyciągów i olejków. Tahe Espania organizuje również akcje ekologiczne o charakterze edukacyjnym. Uczy fryzjerów jak dbać o środowisko przez świadome działania. Oszczędne zużycie wody i prądu, segregacja odpadów oraz recycling opakowań to niezbędna praktyka codziennej pracy i życia. Tahe organizuje również akcję sadzenia drzew i roślin w krajach całej Europy.

13174156_10206722003984507_7626200742427Raquel Corchero

Ambasador i technik marki Tahe, mieszka i pracuje w hiszpańskiej miejscowości Walencja. Od wielu lat związana z marką Tahe,  zakochana w ich produktach.

WYDARZENIA i POKAZY:

Marka Tahe organizuje pokazy w Hiszpanii, Polsce, Niemczech, Skandynawi, Litwie, Łotwie, Gruzji, a nawet w Meksyku. Raquel współpracuje Tahe od wielu lat, reprezentując markę na najważniejszych hiszpańskich i międzynarodowych szkoleniach i pokazach. Na poznańskiej scenie zaprezentuje najnowsze stylizacje z kolekcji Evolution i Coloriemetrie.

[ Wstecz ]
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact